Menu

OTOKLASYKI - Internetowa giełda klasków - Najciekawsze klasyczne youngtimery samochody i motocykle.

Regulamin

Regulamin serwisu ogłoszeniowego otoklasyki.pl

1. Serwis ogłoszeniowy otoklasyki.pl to miejsce, gdzie można bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia samochodów i motocykli nazywanych jako klasyki. Dalej określany jest w tym regulaminie jako Serwis.

2. Jako użytkownik w regulaminie rozumiemy osobę, która korzysta z serwisu.

3. Korzystanie z serwisu ogłoszeniowego otoklasyki.pl oznacza akceptację tego regulaminu przez użytkownika.

4. Umieszczenie ogłoszeń w serwisie otoklasyki.pl jest darmowe dla wszystkich.

5. Ogłoszenia zamieszczane w niniejszym serwisie skierowane są do wszystkich, którzy chcą kupić samochód i motocykl.

6. Odpowiedzialność za publikowane w ogłoszeniu treści i materiały ponosi tylko i wyłącznie zamieszczający ogłoszenie użytkownik.

7. Akceptacja regulaminu wiąże się z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji drogą e-mailową od serwisu ogłoszeniowego otoklasyki.pl.

8. Zabrania się umieszczania w serwisie otoklasyki.pl, jakichkolwiek treści i materiałów niezgodnych z polskim prawem, dobrymi obyczajami, wywołujących oburzenie, nawołujących do łamania prawa, przemocy itp.

9. Informacje zawarte na stronach serwisu otoklasyki.pl mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie do celów zgodnych z prawem.

10. Serwis ogłoszeniowy otoklasyki.pl nie ponosi odpowiedzialności:

11. Serwis otoklasyki.pl nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy użytkownikami serwisu ogłoszeniowego.

12. Cała odpowiedzialność wynikająca z wykorzystania informacji zawartych w serwisie otoklasyki.pl spoczywa wyłącznie na użytkownikach serwisu.

13. Ogłoszenia należy umieszczać w odpowiednich kategoriach zgodnie z przedmiotem ogłoszenia.

14. Kolejne identyczne ogłoszenie można umieszczać ponownie dopiero po upłynięciu terminu publikacji ogłoszenia zamieszczonego wcześniej.

15. Ogłoszenia nie spełniające wymogów określonych w regulaminie będą usuwane.

16. Publikując materiały, treści i dane osobowe użytkownik wyraża jednocześnie zgodę na ich publiczne udostępnienie za pomocą serwisu otoklasyki.pl.

17. Serwis ogłoszeniowy otoklasyki.pl zastrzega sobie prawo do:

18. Użytkownik korzystający z serwisu otoklasyki.pl zgadza się na gromadzenie, przechowywanie, utrwalanie, opracowywanie, udostępnianie i usuwanie swoich danych przez serwis.

19. Serwis ogłoszeniowy otoklasyki.pl zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie bez powiadamiania użytkowników serwisu.

20. Serwis ogłoszeniowy otoklasyki.pl zastrzega sobie prawo do promowania wybranych ogłoszeń na serwisach "social media" typu Facebook, Instagram lub Pinterest

21. Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 kwietnia 2016r.